Forum Ezoteryczne BytZbiorowy
Witaj,

Informujemy, że to forum nie będzie już rozwijane, zapraszamy wszystkich do rejestrowania się i budowania z nami nowego forum na www.bytzbiorowy.pl

Zapraszamy

Forum Ezoteryczne BytZbiorowy

Strefa przyjazna dla wszystkich

IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj
Zapraszamy wszystkich do tworzenia forum w nowej lokalizacji. www.bytzbiorowy.pl

Share | 

Porady OOBE Dena

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 13:40

Witam oczko !

Zawsze zastanawiało mnie, czemu na jednego dana technika działa, a na drugiego już nie...
Odpowiedź jest prosta : Przez nastawienie !
Do OOBE trzeba podchodzić jak do gry, jak do zabawy.
Nie należy traktować oobe jako sztywnej procedury. Nie wyszedłeś raz? Trudno ! Wyjdziesz za następnym ! Nie poddawaj się !
Jeżeli chcesz doznać tego wspaniałego stanu - musisz bardzo tego pragnąć. Jeżeli bardzo chcesz wychodzić, uda Ci się.
Pragnienie napędza wyjścia. Wiemy, że istnieje takie cudo jak prawo przyciągania.
Polega ono na tym, że czego pragniemy, lub się boimy to to do siebie nieświadomie ciągniemy.
Dam Ci techniki, jak zmienić poglądy podświadomości odnośnie OOBE.

W lecie:

Idź do lasu. Znajdź sobie jakąś łąke. Połóż się na trawie, zjednocz się z naturą. Słuchaj, jak szumią drzewa, jak śpiewają ptaki i jak muska Cię po twarzy wiatr.
Następnie spójrz w chmury. W duchu podziękuj matce Ziemi za piękno natury i świata.
Spoglądając na chmury, pomyśl o wyjściu z ciała. Zastanów się, jakie to cudowne uczucie.
Jedyne i niepowtarzalne.
Pomedytuj przez chwilkę nad ukrytymi ludzkimi możliwościami.
Wróć uwagą do chmur.
Pomyśl, jak fajnie by było sobie polatać. Wznieść się w przestworza i być wolnym jak ptak.
Pomyśl, że OOBE masz w zasięgu ręki i że umiejętności ludzkie zatracone przez czas mogą być przywrócone i że jest to.. łatwe !
Zastanów się, co byś robił jakby udało Ci się wyjść. Daj ponieść się wyobraźni.
Następnie, usiądź i zacznij medytować nad OOBE.
Możesz powtarzać to ćwiczenie kiedy masz czas, tylko mi w zime nie wychodź...
Przecież nie chcemy żebyś był chory : P
Co następną wyprawe na polanę urozmaicaj sobie tą technike. Dodawaj nowe rzeczy, zmieniaj sugerowane przezemnie - nie traktuj tej techniki jako sztywną procedure.

2 Cudowna technika [łatwiejsza].

Jest ciemno na dworze, kładziesz się do łóżka.
STOP !
Wstawaj i usiądź w pozycji lotosu. Ręce splecione. Zacznij medytować nad OOBE.
Pomyśl, dlaczego chcesz wyjść i jak OOBE wpłynie na Twoje życie. Zastanów się, co byś robił w OOBE. Przemyśl dokładnie, dlaczego człowiek zapomniał o wyjściach z ciała i innych, zatraconych umiejętnościach.
Medytuj, medytuj i medytuj. Przemyśl wszystko.
Na koniec, obudź w sobie pragnienie wyjścia.
Przywołaj pozytywne emocje, jakie towarzyszyły by Ci po wyjściu.
Poczuj, jak bardzo chcesz wyjść.
Powtarzaj sobie te techniki, a napewno będzie Ci łatwiej wyjść.

Temat będę aktualizował i wstawiał coraz to nowsze porady. Teraz są święta i tylko na tyle słów z mojej strony pozwala mi czas.

Pozdrawiam,
Den oczko

P.S Jak komuś się uda wyjść w OOBE i pójdzie na drugą stronę... To osobiście sprzedam mu prostego w głowę !
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 13:42

Manifique Koks Denosis OOBE Formation ! [moja technika na OOBE ]

Kładziesz się do łóżka.

Co Ty robisz?? Wstawaj i medytuj !
Siadasz w pozycji lotosu. Opierasz się o ścianę, żeby Twój kręgosłup nie ucierpiał.
Medytujesz. Jesteś obserwatorem swojego oddechu.
P.S Jak Ci nogi odpadają od pozycji lotosu - wyprostuj je. Jak zaczniesz cierpnąć - usiądź jak Ci wygodnie.
Gdy się całkowicie wyciszysz, gdy znikną myśli... Rozważ jeszcze raz...
Dlaczego pragniesz wychodzić z ciała?
Co to zmieni w Twoim życiu?
Co będziesz robił/a, jak wyjdziesz?

Następnie, gdy przeANALizujesz dokładnie Twoje rozważania, obudź w sobie pragnienie wyjścia.
Poczuj, jak bardzo pragniesz wychodzić.
Poczuj, jak chęć wyjścia promieniuje na zewnątrz.
Poczuj, jak nie liczy się nic - tylko chęć wyjścia.

Następnie połóż się do łóżka. Oddychaj. Wczuj się w swoje ciało. Poczuj je. Poczuj wszystkie czynności Twojego ciała, które wyłączają się.
Gdy wdychasz powietrze, napnij z całej siły wszystkie mięśnie, a wydychając - rozluźniaj je. Rób tak, dopóki się nie zmęczysz.
Jest to najlepsza i najprostsza zarazem technika rozluźniająca ciało Smile.
Gdy poczujesz się rozluźniony i zmęczony zarazem, wyobraź sobie schody.

Wyobraź sobie, że stoisz na dole schodów. Jest ich 500. Powędruj umysłem na samą górę schodów. Widzisz tam ciężkie, żelazne drzwi, na których napisane jest OOBE. To drzwi, po otwarciu których przejdziesz do stanu bliskiemu OOBE.

Na dole schodów jesteś Ty ciałem fizycznym. Następnie, wizualizuj jak opuszczasz ciało fizyczne swoim ciałem astralnym.
Poczuj, doznawaj.
Wyszedłeś z ciała w swoim umyśle, ciało fizyczne wywraca się do tyłu na podłogę, bądź na jakieś łóżko, które jest za Tobą.
Poczuj odległość od ciała fizycznego swoim ciałem astralnym.

Wejdź na pierwszy stopień schodów. Jeżeli Ci to pomaga - chwyć się poręczy. Głośno odliczaj stopnie.
Stopień 1... Stopień drugi...
Poczuj, jak zwiększa się odległość od ciała fizycznego z każdym stopniem.
Gdy schody zaczną się rozpadać [no cóż, zdarza się] chwytaj się wszystkiego, co wyłania się z przed Ciebie (oczywiście nie jakiś żyletek, czy noży] i wróć z powrotem na schody.

Jeżeli się pomylisz przy odliczaniu - trudno. Zaczynaj od początku. Nie raz pomyliłem się przy około 460 schodzie... Jednak nie oszukuj się ! Zacznij jeszcze raz.

Gdy dojdziesz na samą górę i staniesz przed drzwiami, obróć się i zobacz, jak daleką drogę przebyłeś.
Następnie otwórz je. Poczuj ich ciężar. Gdy je otwierasz, widzisz stopniowo ukazujące się światło zza drzwi.
Wejdź do środka.
Teraz, powinieneś dostać paraliżu sennego.
Jeżeli nie, to jesteś w stanie zaawansowanych hipnagogów (czyli natrętnych myśli i dźwięków, które przychodzą same)
Jesteś ich obserwatorem. Nie możesz w nich uczestniczyć. Nie możesz się śmiać z Twoich hipnagogów. Poprostu je obserwuj.
W pewnym momencie urwie Ci się na chwilę świadomość. To jest jakieś pięć sekund... Gdy powróci, będziesz miał paraliż senny.
Teraz tylko najłatwiejsza rzecz - wyjście.

Podnieś rękę.
Jeżeli jesteś w stadium zaawansowanego paraliżu - podniesiesz rękę astralną.

Podnosisz także nogi, a następnie turlasz się na bok.

Gratulacje ! Wyszedłeś !

Jeżeli podniosłeś rękę fizyczną, to poczekaj chwilkę aż paraliż się pogłębi i spróbuj ponownie.

P.S Wszelkie prawa zastrzeżone - pisze książkę i te metody znajdą się w niej. Nie kopiujemy !

Ostatnio zmieniony przez Denosis dnia Pon 27 Gru 2010, 01:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 19:43

Ale że o co chodzi?bb?

Jeśli chodzi o oobe to miałam przyjemność bez technik-tylko chyba mnie to nie kręci.....nie wiem
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

Liczba postów : 5583
Na forum od : 15/05/2010

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 19:52

Monia tongue przeciez Denosis pisze o własnych doswiadczeniach i nie mowi ze ktos tak musi. Ja z chęcią sobie poczytam bo mnie jakos ciekawi ten temat ale nigdy mi sie takie sztuki nie udaly
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 20:08

co znaczy, ze sprzedasz prostego w glowe bb

a ja sie chyba boje...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 20:33

no własnie o to pytałam o tego prostego.... Smile heheh
ja tez z checia poczytam o takich doświadczeniach szczegolnie jesli pisze to ktos z taka pasją!
Nadmienilam tylko ze ja jakos tak nie bardzo się wciagnełam w to oobe-może za tchorzliwa ja,albo mało wiem ale poczytam z wielka ochotą i czekam na wiecej.....
Jesli zle zostalam zrozumiana to sorki SmileSmileSmile
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 20:39

Monia to nie tchórzostwo, do niektórych rzeczy musimy dorosną, do niektórych dorastamy a do niektórych nigdy tongue
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 23:18

Co do tego prostego...

Gdy przechodzicie na drugą stronę, może Was złapać strażnik astralny. Wtedy jest nieciekawie... Trzeba kombinować.
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Nie 26 Gru 2010, 23:30

tzn? moze jasniej
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 00:02

Wiesz... Nie chce o tym zbytnio rozmawiać... Może jak będe miał wszystko za sobą.
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 00:11

ok ale szkoda smutny
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 01:43

Ja tez chce posluchac,tym bardziej że kilka razy podróżowałam choć troche zagubiona w tym byłam.....opowiedz o swoich TAM przeżyciach
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 01:58

Dodałem : Manifique Koks Denosis OOBE Formation!

Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 02:22

bb
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 02:26

To jest nazwa mojej metody wyjścia z ciała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 02:48

a gdzies w tematach opowiadasz o swoich podrozach?
i powiedz mi czemu kiedy sie to u mnie zaczyna dochodzi do takiego dziwnego bolu w jakby od srodka zoladka-to taki bol jakby z tego srodka prody po mnie przechodzily-to strasznie nieprzyjemne.Kiedys nie wiedziala co sie ze mna dzieje bo nie mialam pojecia ze takie cos jak oob istnieje i w ogole ze to wszystko istnieje......a teraz jak wiem to daje sie poniesc dalej ale niepewnie-i zazwyczaj nie wytrzymyje tego dziwnego bolu
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 03:09

To moze być strach Monia
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

Liczba postów : 2418
Na forum od : 16/05/2010

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pon 27 Gru 2010, 15:28

Denosis napisał:
Co do tego prostego...

Gdy przechodzicie na drugą stronę, może Was złapać strażnik astralny. Wtedy jest nieciekawie... Trzeba kombinować.

Hmm pierwsze słyszę o takim strażniku ...czytałem trochę tych relacji , osób które już kilka lat wychodzą z ciała i nie przypominam sobie nic o strażniku...
Z chęcią się dowiem o co chodzi z tym strażnikiem oczko

moonikaa napisał:
a gdzies w tematach opowiadasz o swoich podrozach?
i powiedz mi czemu kiedy sie to u mnie zaczyna dochodzi do takiego dziwnego bolu w jakby od srodka zoladka-to taki bol jakby z tego srodka prody po mnie przechodzily-to strasznie nieprzyjemne.Kiedys nie wiedziala co sie ze mna dzieje bo nie mialam pojecia ze takie cos jak oob istnieje i w ogole ze to wszystko istnieje......a teraz jak wiem to daje sie poniesc dalej ale niepewnie-i zazwyczaj nie wytrzymyje tego dziwnego bolu

Monia , kiedyś tu na forum pisałem odnośnie tego bólu...
to może być CZAKRA SERCA , w końcu to centrum energii i ta energia rozchodzi się po całym ciele ..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Wto 11 Sty 2011, 16:48

CZY OOBE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE

Oczywiście. Nie słuchajcie ludzi, którzy mówią że w OOBE nie da sobie nic zrobić. Tacy ludzie przeważnie nie mają pojęcia o czym mówią.

Po pierwsze :

Ciało astralne jest czułe na metalowe ostrze. Rany na ciele astralnym spowodowane ostrzem mogą przenieść się na ciało fizyczne - a nawet spowodować śmierć.
Wiele razy używałem fizycznej katany do "ogdonienia" innych, natrętnych projekcji z mojego domu. Opowiem Wam pewną historię.
Pewnien oficer o imieniu Bojano spał sobie spokojnie. W nocy obudził go głośny szmer i stukanie. Sprawdził, czy nikogo nie było w pokoju, jednak nikogo nie zobaczył.
Gdy szmer powtórzył się, oficer uderzył szablą w drzwi. Szabla przebiła drzwi na wylot, szmer ucichł.
Rano dowiedział się, że zmarła pewna kobieta, która nienawidziła tego oficera. Ale jak zmarła ?
Bojano pobiegł do jej domu i zastał ją na łóżku z przeciętą głową. Umierała.
Policja nie wiedziała, jak to się mogło stać ponieważ głęboko udowodnili że spała cały czas w swoim domu i nikt do niej nie wchodził.
Ta kobieta, chciała postraszyć oficera. Rozcięcie jej ciała astralnego spowodowało "odbicie" na ciele fizycznym. Kobieta umarła.

2. Możesz spodkać jakiegoś niefajnego byta

3. Gdy zwiedzasz drugą stronę, masz duże szanse że wyczuje cię strażnik. Strażnik założy Ci linki wysysające energie witalną. Kończy się to śmiercią.

Więcej przykładów nie podam, bo utworzy się kółko OOBowych samobójców.

Tak więc ostrzegam - OOBE jest niebezpieczne. Ba! Nawet bardzo.

ŚWIAT ASTRALNY I JEGO ISTOTY

Świat astralny mogę określić jako zlepek ludzkich myśli. Myśli i słowa mają ogromny wpływ na świat astralny.
Myśli grupowe mogą utworzyć nawet istotę POTĘŻNĄ.
Dam Ci przykład. W średniowieczu z ludzkich myśli został utworzony Diabeł (nie mylić z Lucyferem aa).
I wygląda tak samo jak on (rogi, ogon, widły). Powstał on z powodu wierzenia w niego.
Zapamiętaj, że wszystkie słowa i myśli mają potężny wpływ na świat astralny. Ty sam też tworzysz różne istoty (nawet nieświadomie) !
Magowie używają właśnie potęgi umysłu i świadomie kreują stworzenia, którymi mogą władać.
Z naszych pragnień powstają tak zwane larwy astralne. Zakładam, że czytaliście o nich co nie co...

Larwy astralne są najgroźniejsze, gdy człowiek nie jest ich świadom.
Działają na tej zasadzie :

My ich tworzymy bardzo silnym pragnieniem, a one robią WSZYSTKO żeby to pragnienie w Tobie utrzymać.
Możesz pomyśleć, że to dobrze. Ale wcale tak nie jest.
Przykład 1 :
Gdy kogoś szczerze nienawidzimy, tworzymy larwę astralną która tylko pogłębia nienawiść do tej osoby. Musi pogłębiać Twoją nienawiść, bo gdybyś mu wybaczył - larwa by umarła. Jaki jest tego skutek, możemy się sami domyśleć.
Przykład 2 :
Pijacy tworzą larwy, które uniemożliwiają im rzucenie z nałogiem. Wywołują tak silne uczucia, że osoba ta prędzej czy później wróci do nałogu.

Wg mnie larwy astralne są też przyczyną takiego zachowania : "Ja się chce zmienić, ale nie mogę". Nie możesz, bo Twoje własne larwy astralne Ci na to nie pozwalają.

Oczywiście w świecie astralnym znajdują się nie tylko byty ukształtowane przez nasze myśli Smile

Na dziś tyle !
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Wto 11 Sty 2011, 17:04

Bardzo ciekawy post den.
Powrót do góry Go down
Piotrek2705
Banned
Banned

Male

Liczba postów : 10
Na forum od : 13/01/2011

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Czw 13 Sty 2011, 23:50

strażnik astralny. i co on Ci może zrobic bo do końca nie rozumiem oczko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pią 14 Sty 2011, 01:02

Zabić Cię oczko Oni preferują zabawę Tobą, niż zabijanie od razu. Dlatego tracisz moc, tracisz tracisz aż umrzesz oczko
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pią 14 Sty 2011, 01:08

Den dziwne rzeczy mowisz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pią 14 Sty 2011, 01:21

Zawsze możesz spróbować ściągnąć na siebie strażników i przekonać się na własnej skórze...
Powrót do góry Go down
Piotrek2705
Banned
Banned

Male

Liczba postów : 10
Na forum od : 13/01/2011

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   Pią 14 Sty 2011, 01:26

o kurde.. a jest jakiś sposób aby na takiego strażnika sie nie natknąć? czy oni nie wiadomo kiedy przychodzą?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Porady OOBE Dena   

Powrót do góry Go down

Porady OOBE Dena
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next