Forum Ezoteryczne BytZbiorowy
Witaj,

Informujemy, że to forum nie będzie już rozwijane, zapraszamy wszystkich do rejestrowania się i budowania z nami nowego forum na www.bytzbiorowy.pl

Zapraszamy

Forum Ezoteryczne BytZbiorowy

Strefa przyjazna dla wszystkich

IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj
Zapraszamy wszystkich do tworzenia forum w nowej lokalizacji. www.bytzbiorowy.pl

Share | 

Wstep

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 19:09

Nie wiem jak to opisac,bo te moje sny sa bardzo dziwne i niezrozumiale dla mnie.
Wlasciwie to nie wiem czy to sen,bo ja wtedy nie spie gleboko,slysze co sie wokol dzieje a jednak spie-?
Do rzeczy:przechodzi mnie dziwny dreszcz,jakby dziwny bol i zaczynam widziec wszystko z "gory"jakbym nisko leciala.Nie widze swojego ciala,ale rozne rzeczy w domu,poza domem z niewielkiej wysokosci.Ten bol-dreszcz(nieprzyjemny dla mnie) jest za kazdym razem kiedy zaczyna sie ten sen z niby lataniem tylko miejsca na ktore patrze sa za kazdym razem inne.Dodam ze to sie zdarza tylko w dzien jak usne nigdy w nocy.
Czy cos nie tak ze mna?
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

Liczba postów : 5583
Na forum od : 15/05/2010

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 19:19

Jak najbardziej ok. Myślimy z Anonimkiem, że doświadczasz wędrówek poza ciało Smile
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

Liczba postów : 2418
Na forum od : 16/05/2010

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 19:24

A dokładniej zwie się to oobe Smile - podróże astralne

Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 19:40

bbbb?Ojeju a co to jest?bb?Czy to jest grozne?Jak sie tego pozbyc?Az mi sie goraco z wrazenia zrobilo?
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 19:43

Anonimek własnie założył dział oobe i tam pojawią się odnośne tematy Smile
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 21:11

moonikaa napisał:
bbbb?Ojeju a co to jest?bb?Czy to jest grozne?Jak sie tego pozbyc?Az mi sie goraco z wrazenia zrobilo?

Monika nawet nie wiesz jakie masz szczęście że tak łatwo przychodzi ci doświadczanie oobe Smile
Niektórzy próbują kilka miesięcy a nawet lat i im nie wychodzi , a ty nie musisz ćwiczyć , po prostu posiadasz tą zdolność Smile
Ale za to możesz nauczyć się to kontrolować i wykorzystać do własnych potrzeb Smile .Oobe daj wiele możliwości .

Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 22:18

Moze warto sie temu blizej przyjrzec.....teraz sie to u mnie bardzo nasililo(od jakis 2 miesiecy),bardzo czesto klade sie w dzien z moim synkiem i ze zmeczenia usypiam z nim i prawie za kazdym razem sie to dzieje...tylko nie pozwalam temu trwac dlugo i zaraz sie wybudzam a serce mi wali jak oszalale.Piszesz ze to szczescie miec taka zdolnosc-pewnie tak tylko widzisz ja,niestety,jestem takim malym tchorzem i bardzo boje sie nieznanego.ale o tym strachu to nawet nasza Sloneczna mi wyczytala z kart jak stawiala mi taroka.....hmmmm jak ja wiele sie o sobie dowiaduje mimo ze mam 31 lat i powinnam wiedziec prawie wszystko,przynajmniej o sobie
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 22:21

A nie pomyslałaś, że daje Ci to niesamowitą możliwość poznawania? Ciało odpoczywa a świadomość poznaje Smile

Nie bój się tego. To jest jak myślę wstęp do przemiany. Do wzrastania. Pozwól sobie na to. To dar od Boga
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 22:38

Zgadzam się ze Słoneczną , pozwól sobie odpłynąć ...a jak już będziesz w świecie astralnym to nie zapominaj że myślą tworzysz , o czym pomyślisz to tego doświadczysz, to zobaczysz itp.... oczko
Masz wiele możliwości , np możesz sprawdzić jakie to uczucie przejść przez ścianę tongue
A tak poważniej to jak byś się bała , to pomyśli o swoim opiekunie duchowym on ci na pewno pomoże Smile a wręcz ucieszy się że o nim nie zapomniałaś Smile

Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 22:51

To teraz wyjaśnij kim jest opiekun Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 23:04

hahahah Sloneczna Ty chyba jestes wrozka bo wlasnie o tym pomyslalam .Niesamowite.Wlasnie kto to ten opiekun.
a wiecie co jak mi juz wyjasniliscie co sie ze mna dzieje to tak jakos mi sie smutno zrobilo,ale ten smutek to nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 23:18

Bo już wiesz i nie masz tajemnicy do rozwikłania. Ale nie martw się. Tajemnica dopiero się rozpoczyna. Cały świat przed Tobą
Opiekun astralny to istota, która opiekuje się Tobą po drugiej stronie świadomości.
Ujawniać się może także podczas medytacji, może być opiekunem, przewodnikiem, może odpowiadać na pytania,

Więcej Ci powie anonim. On Swojego spotkał Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 23:32

tak?bb??spotkal?ale fajnie kogos takiego zobaczyc.ten opiekun jest w ogole czlowiekiem i czy on w codzinnym zyciu tez sie mna opiekuje?
wiesz amoze ta energia Kundalini sie we mnie budzi?Czy to nie manic z tym wspolnego?
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 31 Maj 2010, 23:46

Oczywiście, że to może mieć coś z tym wspolnego. Ale o opiekuna pytaj anonima Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Nie 13 Cze 2010, 21:42

Mam prosbe,czy moglibyscie jezeli mozecie,napiszcie cos wiecej na temat parku oobee.
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 14 Cze 2010, 00:00

SŁOWNIK DLA OOBE

c.f.: ciało fizyczne.
czakra: (skt. cakra) koło lub okrąg; według filozofii jogi jeden z siedmiu ośrodków energetycznych ciała.

eksploracja: (ang. exploration) badanie, odkrywanie, poszukiwanie.

eksterioryzacja:
(ang. exterior - na zewnątrz) wyjście z ciała, opuszczanie ciała.

FŚ:
Fizyczny Świat, Rzeczywistość Fizyczna, Czasoprzestrzeń, Ziemskie Życie.

Kula Wiedzy:
błyszcząca, owalna energia zawierająca skondensowane myślo-emocje; magazyn informacji, zebrane doświadczenia, klimaty, uczucia, obrazy, hologramy.

Kurtyna: energia oddzielająca Rzeczywistość Fizyczną od Niefizycznej; zasłona utkana z irracjonalnego lęku przed Nieznanym oraz uzależnień od Ziemskiego Życia.

Nibyludzie: kreacje, projekcje, atrapy; iluzoryczne postacie tworzone przez umysł obserwatora. Wyglądem i zachowaniem przypominają rzeczywiste, żywe istoty jednak nie posiadają świadomości, a przez to są martwe. Swoją energię czerpią z myśli i zachowania obserwatora.

Nicość: Jasna, Szara, Ciemna; ziarnista, kopulasta przestrzeń, otchłań; granica oddzielająca kolejne częstotliwości fazowania.

NG-C (SŚC): Naelektryzowane Gumo-Ciasto (Strumień Ściągający do Ciała); energia o silnych właściwościach kotwiczących w ciele, nagminnie występująca w płytkim OP oraz na granicach oddzielających kolejne częstotliwości fazowania. Przyjmuje najróżniejsze formy: jawne (niesubtelne), może to być: ciasne i ciężkie ubranie, długa czapa z ciężkim pomponem, uprząż, gęsty olej, strome i śliskie zbocze, ostry zakręt, silny podmuch, nieprzenikliwa ściana, itp. oraz ukryte (wyrafinowane), np.: natrętna myśl utrudniająca koncentrację, rozpraszający uwagę przedmiot w dłoni, uporczywa duszność, ślinotok, kęs w gardle, uczucie tonięcia, itp. Jej podstawowym celem jest ściągnięcie obserwatora do ciała każdym możliwym sposobem, ograniczenie zasięgu penetracji, utrzymanie za wszelką cenę w ciele.

NŚ:
Niefizyczny Świat, Rzeczywistość Niefizyczna.

Obszar Antagonizmów: miejsce charakteryzujące się gwałtownym przemieszczaniem percepcji obserwatora w biegunowe położenia; huśtawka odczuć: duże - małe, ciche - głośne, wypukłe - wklęsłe, cienkie - grube.

OP:
Obszar Przycielesny; miejsce znajdujące się na skraju czasoprzestrzeni; Płytki - gdy unieruchomienie w ciele jest znaczne, dostrojenie niepełne, percepcja niefizyczna zawężona, a przez to kontakt z Odmiennymi Systemami Energii niemożliwy lub silnie ograniczony; Głęboki - kiedy katalepsja niewystępuje, zmysły niefizyczne w pełni ukształtowane, wyostrzone i otwarte na Inne Rzeczywistości.

OSPUO:
Obszar Stworzony Przez Umysł Obserwatora; hologramowa rzeczywistość do której trafia obserwator po wyjściu z ciała. Generowany jest z wiązki Energii podatnej na odkształcanie przez ludzką myśl i emocje (myślo-emocje). W zależności od świadomych i bliżej nieuświadomionych czynników wpływających na aktualny stan umysłu obserwatora, można wyróżnić: Atrakcyjny, Lękowy, Neutralny.

PARK (CENTRUM PRZYJĘĆ): kreacja stworzona przez ludzką cywilizację zamieszkującą Ziemię wicie tysięcy lat temu; stacja przesiadkowa mająca na celu złagodzenie szoku pośmiertnego; cechuje się autonomicznością, a jedynym występującym tu uczuciem jest MIŁOŚĆ.

POZA:
ogólny termin oznaczający wszystkie znane i nieznane oraz materialne i niematerialne Systemy Energii znajdujące się poza fizyczną percepcją obserwatora; Odmienna Rzeczywistość.

Rota: kula myśli, pakiet myśli, całkowita pamięć, wiedza, informacja, doświadczenie, historia (zob. Robert Monroe, Dalekie Podróże, 1995, s. 142); patrz Kula Wiedzy.

System Przekonań: terytorium zajęte przez niefizycz-ne istoty ludzkie ze wszystkich okresów i miejsc, które zaakceptowały i zgodziły się z różnymi przesłankami. Mieszczą się w nich przekonania religijne oraz filozoficzne zakładające pewną formę istnienia po śmierci (zob. Robert Monroe, Najdalsza Podróż, 1996, s. 299).

WW: Wewnętrzny WskaĽnik; dodatkowy niefizyczny zmysł informujący o stopniu dostrojenia, "odległości" od ciała, "czasie" pozostałym do powrotu. Pozwala odróżnić żywych od nibyludzi; szósty zmysł, trzecie oko, intuicja, przeświadczenie.

źródło:oobe.pl

Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia Pon 27 Gru 2010, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 14 Cze 2010, 00:03

Jeszcze coś z innego źródła :

Focus 27 – Miejsce to zwane jest „Parkiem” lub „Centrum Przyjęć”. To rozległe miejsce, gdzie ludzie którzy niedawno „zmarli”, a nie zostali wciągnięci przez systemy przekonań, przechodzą „rekonwalescencję”, na przykład po drastycznej śmierci. Zajmują się tu nimi istoty o wysokim stopniu rozwoju duchowego, które robią to z własnej woli pomagania innym. Często, w owym miejscu, jest tworzona odrębna sceneria specjalnie na potrzeby danego człowieka, by ułatwić mu oswojenie się z nową sytuacją. W „Parku” dochodzi też do spotkań z bliskimi, którzy zmarli wcześniej, a którzy są nam szczególnie bliscy i źle byśmy się czuli, gdybyśmy ich nie spotkali. W Focus 27 mamy też możliwość wykreowania swojej rzeczywistości, która będzie naszym małym „rajem” – miejscem, gdzie będziemy wypoczywać.

Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 14 Cze 2010, 00:10

Skojarzyło mi się to z filmem "między niebem a piekłem"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 14 Cze 2010, 11:28

Dziekuje Wam bardzo mocno.
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

PisanieTemat: Re: Wstep   Pon 14 Cze 2010, 11:50

Smile

Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Sro 30 Cze 2010, 00:17

Dzis ucielam sobie poobiednia drzemke-dawno tego nie robilam:).I znow sie zaczelo,ale poraz pierwszy tak MOCNO.Tyle ze teraz wiedzialam,dzieki Wam co sie dzieje.Nie wiem czy to oobe,ale z opisow wynika ze moze......Nie rozumiem tylko czemu,jak tylko sie to zaczyna doswiadczam takiego dziwnego bolu-niebolu,tak jakby porazal mnie prad lub cos takiego,ciezko to opisac.Serce wali wtedy niemilosiernie,nie bardzo przyjemne uczucie.No i ja,w sumie maly tchorz,walczylam z tym jak tylko pojawial sie ow dziwny bol.To takie bezsensu niby spie a nie spie,jesli tylko chce to sie wybudzam,slysze wszystko dookola,bynajmniej w tej fazzzie poczatkowej.Ale zeby nie przynudzac to przyznam ze troche dzieki Wam,poddalam sie pierwszy raz temu czemus.Ból-nie ból przeszedl po chwili no i zaczelam latac.Tym razem dalej niz okolice domu.Bylam w baaaardzo dziwnych miejscach.Raz byly piekne a innym razem wygladaly jak krajobraz marsa-piaszczysto i czerwona.I na tym niby marsie juz nie latalam ale poruszalam sie bardzo dalekim skokami-troche to glupie,wiem.Nadmienie ze nie wiem jak ale jak tylko chcialam to wracalam to normalnosci-wybudzalam sie.Co do spotkan z innymi podczas tego niby spania,to spottkalam dziwne stworzenia,niektore agresywne a niektore przeciwnie.Ale co to za istoty to pojecia nie mam bo z nikim nie rozmawialam.Bylam ogolnie szczesliwa,zadowolona .Nawet te nieprzyjazne dziwnadla nie wzbudzaly we mnie leku i chyba czuly to bo jak tylko chcialy sie zblizyc to odrazu sie wycofywaly.Fajnie bylo.Nie wiem czy to oobe,chociaz bardzo bym chciala wiedziec.Nie daje mi jednak spokoju to ze ten poczatek jest taki nieprzyjemny fiozycznie-ten dziwny bol.......czemu?
Przepraszam ze pisze tak bez ladu i skladu ale ciezko obrac to w slowa i opisac nimi,wybaczcie,mam nadzieje ze nie zanudzilam.
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Sro 30 Cze 2010, 10:12

Jeśli ten bol jest taki bliżej nie określony i nie umiejscowiony to może to jest lęk po prostu? Podobno większość osób doświadczających oobe czuje właśnie taki ból. Może być spowodowany napięciem mięśni. Stres? Lęk?

A próbowałaś poprosić o spotkanie opiekuna? Albo zadawać pytania? Opiekun nie zawsze się ukazuje ale odpowiedzi mogą się pojawić Smile
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

PisanieTemat: Re: Wstep   Sro 30 Cze 2010, 14:28

Super oczko też bym chciał sobie tak polatać...
A co do tego bólu to tak jak słoneczna napisała , to może być przez lęk lub po prostu twoje ciało nie było dostatecznie rozluźnione...
Przed taką drzemką spróbuj najpierw rozluźnić całe ciało i głęboko się zrelaksować Smile
Ludzie różnie doświadczają oobe , niektórzy mają bóle , wibracje , miejscowy paraliż a jeszcze inni nie odczuwają nic oczko To jest indywidualna sprawa...
A biciem serca się nie przejmuj , nic ci się nie stanie Smile

moonikaa napisał:
....Co do spotkan z innymi podczas tego niby spania,to spottkalam dziwne stworzenia,niektore agresywne a niektore przeciwnie.

A pamiętasz jak wyglądały ?

Gość

PisanieTemat: Re: Wstep   Czw 01 Lip 2010, 15:46

Sloneczna ten bol wychodzi z srodka klatki piersiowej i rozchodzi sie po calym ciele.
Co do mojego niby snu to niekt tam sie nie komunikowal slowami tylko tak jakbysmy wszyscy umieli czytac w myslach.szukalam opiekuna i myslalam wciaz rozgladajac sie dookla i nagle pjawia sie taki facet i mowi -przesyla mysli,ze on jest moim opiekunem.Patrze a on wyglada jak moj sasiad maczo z kryzysem wieku sredniego.Pomyslalam ze to pomylka ze to nie moze byc moj opiekun i pofrunelam dalej
Co do istot ,to zapamietalam szczegolnie jedna,tzn to byla grupa. Wygladaly jak wielkie kuro-koguty.To byly te agresywne.Otwieraly tak szeroko dzioby ze zmiesciby sie tak czlowiek.Pochlanialy wszystkich ktorych spotkaly. Mnie nie,takjakby czytalay w myslach baly sie mnie,no moze nie baly ale mialy duzy respekt..........
Troche to pochrzanione.jak ktos by tak poczytal obcy, to troche wariatka pachne:)
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Wstep   Czw 01 Lip 2010, 16:12

Nie pachnie wariatką. A opiekun mógł po prostu przybrać formę kogoś, kogo znasz Smile

Te ptaszory to ciekawe..
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wstep   

Powrót do góry Go down

Wstep
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next