Forum Ezoteryczne BytZbiorowy
Witaj,

Informujemy, że to forum nie będzie już rozwijane, zapraszamy wszystkich do rejestrowania się i budowania z nami nowego forum na www.bytzbiorowy.pl

Zapraszamy

Forum Ezoteryczne BytZbiorowy

Strefa przyjazna dla wszystkich

IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj
Zapraszamy wszystkich do tworzenia forum w nowej lokalizacji. www.bytzbiorowy.pl

Share | 

Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Sob 31 Lip 2010, 23:14

Rudzielcu nawet by mi to przez myśl nie przeszło.... affraid
Ja o fotce rzecz jasna zakrecony
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

Liczba postów : 5583
Na forum od : 15/05/2010

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Sob 31 Lip 2010, 23:15

hehe dziewczyny wiecie, że ja to się musze z daleka trzymac.... smutny
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Sob 31 Lip 2010, 23:45

Nie smuć się Słoneczko nasze-nie damy Ci krzywdy zrobić kwiatek
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Sob 31 Lip 2010, 23:58

Dzięki Wam poklon padam
Powrót do góry Go down
sochorowski
II stopień wtajemniczenia

Male

Liczba postów : 244
Na forum od : 01/07/2010

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Nie 01 Sie 2010, 12:22

Dobra dobra wy to tak jak te przekupki na targu,,tylko wam jajka dac i zaczniecie sprzedawac zakrecony
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Nie 01 Sie 2010, 12:42

Pora na podsumowanie Sochorowski. Co się zgadza co nie zgadza i proszę o wyznaczenie kolejnej osoby do zabawy
Powrót do góry Go down
sochorowski

Male

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 00:28

Nic sie nie zgadza,,jak juz macie o kims rozmawiac to tak zeby pasowalo,,czyli marka nie znacie ,,o szkoda myslalem ze potraficie jako kobiety nawet poprzez fotke okreslic jak dana osoba wyglada..

Jak bym tak jak zeswcie to opisaly wygladal to bym musial sobie njuz dawno miejsce w Psychiatryku znalesc,,a narazie to jeste zdrowy,,czego i wym mile panie nzycze,,a ze dzien dobiega konca ,wiec zycze wszystkim milych snöw i spokojnej Nocy,tego wam zycze Marek.. calusek
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 00:41

Marek - a może Tobie po prostu nie chce się aby się zgadzało? Ja napisałam to co widzę na focie - ale wg Ciebie się to nie zgadza - wniosek - to nie jest TWOJA fota.
I jest mi cholernie przykro z tego powodu smutny

Jesli moglbys wyznaczyc nastepna osobe do "zbadania" to będe dżwieczna nutki
Powrót do góry Go down
sochorowski

Male

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 00:56

Oj bardzo mi przykro pani Sloneczna,,ale ja sie na kobietach nie znam,,oraz nie przepadam za tym zeby o kims rozmawiac,,
prawde möwiac to dyskutowanie o innych to jest kobieca mentalnosc,,a ze ja jeste meszczyzna,poczekaj moment sprawdze (tak wszystko jest na miejscu)wiec nie przynalezy mi sie na temat plci pieknej dyskutowac,,
a ze jeste teraz w Polsce wiec urzekam sie tym co chodzi w tej chwili po ulicy czyli pieknymi kobietami,,poniewarz polki sa piekne,i tego nikt nie moze zaprzeczyc..
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 09:43

Rudzielca już omawialiśmy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 10:02

Chyba nie.
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 10:39

No to z uporu Sochorowskiego, że mu sie zabawa nie podoba podobno - następną osobą będzie Rudzielec francowaty Smile
Powrót do góry Go down
rudzielec francowaty
III stopień wtajemniczenia

Female

Liczba postów : 319
Na forum od : 18/06/2010

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 12:34

cool no to kombinujcie miśki
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Pon 02 Sie 2010, 14:10

Ruda jak marchewka i ma zielonę oczęta - a skoro rudzielec to ma delikatnie piegowaty nosek i jasną cerę - myśle, ze to dość drobna, rezolutna i wesolutka istotka Smile
Powrót do góry Go down
sochorowski

Male

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 18:23

Słoneczna napisał:
No to z uporu Sochorowskiego, że mu sie zabawa nie podoba podobno - następną osobą będzie Rudzielec francowaty Smile

Nie z uporu tylko nic sie nie zgadzalo,,a ja nie pisalem ze mi sie nie podoba,nawet bylem zaskoczony jak zescie mnie ocenialy o wlosach i oczach,,ale sie nic ciekawego nie dowiedzialem..

Pozdrowienia z Opola..
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 18:31

Bo to MY miałyśmy się dowiedzieć i to MY się nic nie dowiedziałyśmy.

Co powiesz o rudzielcu?
Powrót do góry Go down
rudzielec francowaty

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 19:22

Chyba nikt nie ma nic do powiedzenia o mnie tongue
Powrót do góry Go down
sochorowski

Male

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 20:16

Słoneczna napisał:

Co powiesz o rudzielcu?
ponoc chodzi w trampkach,,nie jeste pewny alt po tym co pisze i jak pisze zdaje mi sie ze ja juz z jakiegos innego forum albo czy to mozna nazwac forum,,a moze portalu,,tak mi sie zdaje,,moze zle mysle ,ale w 75% chyba to ona,,powtarzam moze sie myle Smile zakrecony
Powrót do góry Go down
sochorowski

Male

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 20:20

Słoneczna napisał:

Co powiesz o rudzielcu?

tylko ze pytanie glöwne jest ze jak sobie wyobrazamy innych,,to jak ja moge cos o sobie napisac,,jak normalnie powinni inni cos napisac,,czyli zgadywac,,takie jeSt moje zdanie,paTRZAC na naglöwek pytania..
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 20:52

SOCHOROWSKI - INNI NAPISALI I WSZYSTKIM NAPISALES ZE SIE NIE ZGADZA.
KONIEC TEGO OFTOPU. PROSZE, ŻEBYŚ MÓWIŁ W TEMACIE RUDZIELCA A NIE SWOIM., TWOJ JUZ ZAKONCZYLISMY.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Wto 03 Sie 2010, 21:37

No dobra Rudzielcu kochany.
ja sobie wyobrazam Ciebie jako filigranową kobietkę o ciemnych włosach,brązowych oczach,fryzura krotka,jestes spontaniczna i bardzo wesola-dusza towarzystwa,optymistka,taka urocza dziewucha. zakrecony
Powrót do góry Go down
rudzielec francowaty

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Czw 05 Sie 2010, 16:07

No to ok, jako że nikt nie pisze skomentuję to co już jest Smile
Ruda owszem, oczy nie brązowe jak mówi Monika tylko Słoneczna zgadła - zielone. Piegów na nosku nie mam, raczej koło niego, drobna? nie:) chuda wysoka, owszem jestem wesoła i spontaniczna, cieszę się że tak mnie też tu odbieracie.
Sochorowski chodzę w trampkach, ale nie jakoś namiętnie oczko

To teraz ja wyznaczam, byśmy opisały... Słoneczna była? Ją obgadajmy Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Czw 05 Sie 2010, 17:56

Nie była - jak chcecie to piszcie oczko
Powrót do góry Go down
Admin
Administrator

Female

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Nie 08 Sie 2010, 19:01

no to może zmienimy osobę bo widzę, że jakos nie chcecie gadac o mnie smutny
Powrót do góry Go down
Anonim
Administrator

Male

Liczba postów : 2418
Na forum od : 16/05/2010

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   Nie 08 Sie 2010, 22:03

Spokojnie oczko Słonko zaraz cię weźmiemy na tapetę oczko tak łatwo się nie wywiniesz...

PisanieTemat: Re: Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników   

Powrót do góry Go down

Jak sobie wyobrażamy innych użytkowników
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next